ایران پنکس

شرکت آوا پیک تحریر ایرانیان برگزاری نمایشگاه های متفاوتی را بر عهده داشته است و تجربه زیادی در این حوزه دارد. یکی از این قبیل نمایشگاه ها، نمایشگاه تخصصی نوشت افزار و تحهیزات مهندسی کشور بوده است که در سطح بین المللی برگزار می شود. در این نمایشگاه آخرین توانمندی ها و فناوری های پیشرفته در صنعت نوشت افزار ارائه می شود و همچنین زمینه توسعه بازار داخلی و نگاه استراتژیک به بازار های منطقه ای و صادرات محصولات تولیدی ایران با کیفیت و استاندارد های بین الملل فراهم می شود.
ارائه تکنولوژی و فناوری های نوین این صنعت یکی از اهداف برگزاری این نمایشگاه است، و ایجاد گسترش و همکاری مشترک در سطح بین الملل و انتقال دانش و تکنولوژی صنعت نوشت افزار از دیگر مزیت های برگزاری نمایشگاه نوشت افزار و لوازم مهندسی است، ازاین رو با تولیدات مشترک شرکت های داخلی و خارجی در جهت بالا بردن سطح کیفی و کمی محصولات گام برداشته می شود و هر ساله تولیدکنندگان بزرگ این صنف جدید ترین محصولات تولیدیشان را به نمایش می گذارند.

اگر شما نیز مرتبط با این صنف هستید و می خواهید که از آخرین اخبار نمایشگاه ایران پنکس با خیر شوید و یا مابل هستید که از این نمایشگاه بیشتر بدانید می‌توانید از سایت نمایشگاهی ایران‌پنکس در لینک زیر دیدن کنید.