I AM

IAM مجله ی تبلیغاتی تحریر در ایران است که چشم انداز فرصت های صادراتی را برای تولید کنندگان داخلی و برند های مشهور فراهم آورده تا بتوانند محصولات خود را بطور گسترده معرفی کنند.
IAM تحت نظارت گروه مارکتینگ ایرانپنکس منتشر می شود.
IAM بازرگانـان را قـادر خواهد سـاخت تا با تمرکز بر روی بازار منطقه، دایره ارتباطی وسیع تری را با فعالان در این زمینه داشته باشند.
IAM فرصت مناسبی را برای کمپانی های بین المللی فراهم می کند تا بتوانند محصولات جدید مجموعه ی خود را در ایران و بازار های اطراف معرفی کرده و امکان مشارکت آنها با کمپانی های ایرانی را فراهم سازد.
IAM معرفی کننده ی تمامی محصولات از جمله نوشت افزار، مهندسی، اداری، بایگانی، هنری، کمک آموزشی، دفاتر و… می باشد.
IAM در 2000 نسخه به صورت رنگی، در قطع A4 و در پاییز 1398 منتشر خواهد شد و بین تمام شرکت های تحریر، فروشندگان و واسطه ها در نمایشگاه های بین المللی، بخش بازرگانی سفارت خانه ها، اتاق های مشترک بازرگانی، مدیران فروش شرکتها، فروشگاه های زنجیره ای و Mall ها، ترخیص کاران، بنکداران و … توزیع خواهد شد و ارتباط دهنده ی فعالان صنعت نوشت افزار با یکدیگر می باشد.
IAM معرف رویداد های نمایشگاه های بین المللی از جمله Tuyap ترکیه، Skrepka در روسیه، Indiabig7 در هند، Paperworld دبی و فرانکفورت، نمایشگاه های عراق و… را می باشد. تقویم کامل نمایشگاهی را می توانید از این طریق IAM دنبال کنید.